Exotika na dosah aj z východu Slovenska! Užite si tropický dážď alebo plávanie medzi žralokmi

Preprava Košice Budapest transfer tropikarium

Budapešť má množstvo zaujímavostí a lákadiel. Jedným z nich je bezpochýb preslávené Tropikárium. Či ste malý alebo veľký, toto dobrodružstvo si určite nesmiete nechať ujsť. Každý deň v roku môžete na vlastné oči vidieť zvieratá z celého sveta. Zaujímajú vás lenivé aligátory? Alebo pestrofarebné exotické vtáky? Či hady? Všetko nájdete na jednom mieste práve tu.

Ak ste na dovolenke na východe Slovenska, spestrite si pobyt návštevou budapeštianskeho Tropikária. Preprava osôb Košice Budapešť sa dá riešiť jednoducho a rýchlo. Tešiť sa môžete aj na bohatý podmorský svet. Doslova na dosah ruky budete mať množstvo najrôznejších rýb a hlavnou atrakciou sú žraloky plávajúce v 1,4 mil. litrovom akváriu. Pohľad do rozďavených žraločích čeľustí stojí za to.

Úchvatný pohľad sa vám naskytne na 12 metrov dlhý tunel, ktorým plávajú neľútostné žraloky. Navyše každý štvrtok o 15:00 hod. si môžete na vlastné oči pozrieť kŕmenie žralokov potápačmi. Dokonalosť zážitku a silu atmosféry Tropikária umocňuje tropický dážď, ktorý sa v dažďovom pralese nad hlavami aligátorov spúšťa každých 15 minút.

Organizátori vedia pripraviť aj rôzne akcie na špeciálne príležitosti. Kvalitná preprava osôb Košice Budapešť vás dostane na miesto nevšedných zážitkov. Doprajte deťom oslavu narodenín na ktorú nikdy v živote nezabudnú. Je tu tiež možnosť exkluzívneho a jedinečného sobáša. V ponuke je taktiež romantická večera vo dvojici v nádhernom prostredí. Pre potápačov je možnosť zaplávať si priamo medzi žralokmi. Dá sa tomu odolať?