Pánske tašky sú praktické a štýlové!

Dogma, že nosenie pánskych tašiek je trápne a smiešne je už dávno za nami a pánske tašky sú súčasťou každodenného pánskeho outfitu. Už aj páni pochopili aké kúzlo má taká ,,kabelka“, do ktorej si prakticky odložia peňaženku, mobil, kľúče a iné drobnosti. Pánske tašky do ruky, na rameno, aktovky či ruksaky je pestrá ponuka, z ktorej si môžete vybrať ten najvhodnejší kúsok pre vás.

Pánska elegantná aktovka

Ak pracujete business svete a do práce chodíte v obleku je pre vás tá správna voľba pánska kožená aktovka. Takýto gentlemanský look je ideálny nie len do práce, ale aj na formálne stretnutia. Do pánskej aktovky si pohodlne uložíte všetky potrebné dokumenty, spisy, tablet či laptop. Aktovka vám určite pridá na vkusnej elegancii a šarme. Uľahčite si svoj pracovný život a spoznajte výhody nosenia aktovky.

Crossbody taška

Najuniverzálnejší a pravdepodobne najobľúbenejší typ pánskej tašky je malá taška cez rameno, tzv. crossbody taška. Modely vyrobené z nylonu alebo eko kože noste k ležérnym každodenným outfitom ako sú kraťasy, džínsy, tričko či casual košeľa. Naopak elegantné tašky z pravej kože môžete nosiť aj k formálnejšiemu saku a nohaviciam. Ich veľkosť je tak akurát aby sa vám do nich zmestil mobil, peňaženka, kľúče, vreckovky, doklady, či pero. Napchať do nej obed či fľašu by bol už problém, ale fit tyčinka sa vám do nej určite zmestí.

Pánska taška do ruky

Ani s pánskou taškou do ruky sa nemusíte cítiť zahanbene pri príležitostiach kde sa hodia. Tieto tašky sa noste k elegantným outfitom do práce, na formálnejšie stretnutia či do divadla. Do malej tašky sa vám zmestia tie najnutnejšie veci, ktoré by inak deformovali vrecká saká či nohavíc. Príručná taška je vybavená praktickým pútkom na nosenie na zápästí alebo rúčkou na nosenie v ruke.

Ruksak – klasika pre každého

Ak sa hanbite nosiť pánske tašky je tu pre vás nadčasová klasika pánsky ruksak. Je vhodný na voľno-časové aktivity k ležérnym sviežim outfitom. Pánsky ruksak je skvelý či už sa chystáte na túru, von s priateľmi alebo na nákupy. Príjemným bonusom je, že sa vám do neho zmestia všetky potrebné veci vrátane obedu či fľaše s vodou. Ruksak patrí k neformálnym outfitom a preto ku košeli, saku a chino nohaviciam radšej zvoľte elegantnú pánsku koženú tašku.

Praktická taška poteší každého pána. Bez ohľadu na to či chodíte do školy alebo pracujete vo vysokom manažmente, pánsku tašku môžete bez obáv nosiť každý deň a užiť si tak voľné vrecká na saku, bunde, mikine či nohaviciach. Obľúbené módne kúsky nájdeš v e-shope bestlook.sk!