Výživové doplnky Kompava

Kompava

Kompava je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa zdravou výživou. Pri tvorbe svojich výživových doplnkov využíva výhradne prírodné látky. Je držiteľom certifikátu  FSSC 22000:2011, čo je najvyššia možná certifikácia bezpečnosti potravín.

Základnou hodnotou spoločnosti je maximálna spokojnosť užívateľov. Výživové doplnky značky Kompava sú užívané profesionálnymi atlétmi, hobby športovcami ale i obyčajnými ľuďmi so záujmom o zdravý životný štýl. "Staráme sa o Vaše zdravie", motto spoločnosti Kompava, hovorí za všetko. Nezáleží na tom, či ste aktívne športujúci jedinec alebo si len chcete udržať zdravie v optimálnej kondícii. Produkty Kompava sú určené pre všetkých.

Kompava Gelo-3 Complex je výživový doplnok nabitý vitamínmi a minerálmi, ktoré napomáhajú správnemu fungovaniu pohybovej sústavy. Vitamín C prispieva k tvorbe kolagénu, o činnosť svalov a dobrý stav kostí sa starajú horčík a vápnik. Chrondonín sulfát a glukozamín sulfát sú nášmu telu veľmi dobre známe látky. Sú totiž základným stavebným prvkom kostí, šliach, väzív a kĺbovej chrupavky. Gelo-3 Complex sa užíva vo forme chutného instantného nápoja. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

Ak patríte k fanúšikom posilňovania, Kompava proteinfit 80 je určený práve pre Vás. Je určený na nárast objemu svalstva a rysovanie pre pokročilejších cvičencov. Vďaka zloženiu: 100% ultrafiltrovaný srvátkový proteín + aminokyseliny Vám pomôže k extrémnemu nárastu svalovej hmoty. Je dostupný vo viacerých príchutiach, ako napríklad vanilka, jahoda, banán či čokoláda.

Na rýchly snack si nezabudnite pribaliť Kompava joint bar. Rýchly zdroj energie a vitamínov je vhodný ako kvalitné doplnenie potravy počas náročného dňa, či už v športe, turistike alebo práci.