5 dôvodov výhodného lietania z Budapešti

Odlety z Budapešte, transfer Košice Budapešť, preprava osôb,

Letisko v Budapešti je jedným z najväčších a najviac vyťažovaných. Ak sa chcete dozvedieť, aké výhody prináša Slovákom, prečítajte si nasledujúci článok. K výhodám patrí napr. skvelé spojenie do európskych a svetových metropol, lacnejšie letenky a dostupnosť zo Slovenska.

Najlepšie letisko vo Východnej Európe

Letisko v Budapešti získalo už piaty krát po sebe ocenenie s názvom: „Najlepšie letisko vo Východnej Európe“, čo sa nepodarilo ešte žiadnemu inému letisku. Okrem toho letisko podľa počtu pasažierov rastie o 20% medziročne.

Ľahká dostupnosť pre Slovákov

Najpohodlnejším spôsobom ako sa prepraviť na letisko je prostredníctvom autom po diaľnici, pričom cesta trvá niečo cez dve hodiny. Na transfer autom z Košíc môžete využiť služby spoločnosti Toptransfer.sk, ktorá vás na letisko prepraví za nízku cenu.

Ak ste zo západu, môžete využiť cestu autobusom alebo vlakom z Bratislavy do Budapešti, (cesta autobusom trvá tri hodiny a ide niekoľko krát denne a vlak chodí každú hodinu).

Široký výber destinácii

Medzi najobľúbenejšie destinácie patrí Londýn, Brusel, Paríž, Rím, Berlín, Amsterdam a Dubaj. Môžete sa tiež dostať na hlavné letisko v Miláne alebo do Barcelony (do destinácii sa z Bratislavy nedostanete priamo). Môžete sa dostať aj do Chicaga a New Yorku a iné miesta.

Výborné ceny v priebehu celého roka

Letisko využíva množstvo leteckých spoločností, ktoré do obľúbených destinácií lietajú niekoľkokrát denne. Budapešť tak ponúka množstvo letov počas celého roka a to za pomerne nízke ceny. Budapešť ponúka lepšie ceny a dostupnosť ako Viedeň, Praha, či Bratislava.

Lacné letenky = lacné dovolenky

Letisko ponúka výhodné letenky, či sa rozhodnete pre dovolenku na vlastnú päsť, alebo prostredníctvom cestovných kancelárií, ktoré často vedia ponúknuť výhodnejšiu dovolenku.