Akú obuv vybrať do zimného nečasu?

zimne cizmy

V  zimnom období niet pohodlnejšej a praktickejšej obuvi ako sú čižmy. Nie je však pravda, že dámske čižmy patria na nohy len keď sa naše ulice pokryjú snehom. Ako náhle sa ochladí, či pokročilá jeseň so sebou prinesie daždivé a chladné počasie, zimné čižmy nám pomôžu si udržať tepelný komfort. Je tu samozrejme módny aspekt každého kúsku, ktorý máme na sebe, avšak môžeme Vás ubezpečiť, že dámske zimné čižmy sú večná klasika. Vysoké čižmy môžu byť dokonca tak výrazným prvkom Vášho outfitu, že zvyšok môžete, nadnesene povedané, zanedbať. Topánky totiž nielen zvýrazňujú módne oblečenie ale často podčiarkujú či definujú módny vkus a životný štýl nositeľky.

Čižmy na vysokom opätku opticky predlžujú nohy a dodávajú atraktívny vzhľad. V prípade, že máte hrubší alebo nižší členok mali by ste sa vyvarovať čižmám so zdobením alebo záhybmi v oblasti členku. Tieto dekorácie totižto opticky skracujú nohu a členok pôsobí až príliš mohutne.

Jesenné počasie je ideálne pre členkové čižmy, no s príchodom zimy sú vhodnejšie vysoké čižmy. V kombinácii s úzkymi nohavicami pekne zvýraznia a opticky predĺžia Vaše nohy. Módny návrhári predstavili hlavné trendy tejto sezóny. Biele kozačky či kovbojské čižmy z eshopu Damska-moda.sk pekne ukážu Váš štýl pri zachovaní si komfortu. Obe sa ľahko kombinujú s nohavicami a sukňami všetkých dĺžok.

Zvieracie vzory rozhodne nie sú novinkou, skôr sa dá hovoriť o nadčasovej klasike. Túto jeseň a zimu teda opäť môžeme vídať leopardie čižmy, či tigrované čižmy.