Autopožičovňa Košice – vyberte si tú najlepšiu!

Autopožičovňa Košice Specialy

Ste z okolia Košíc a potrebujete si požičať auto? V tomto článku vám poradíme, na čo sa pri výbere vhodnej požičovne áut v Košiciach zamerať, aby ste za svoje peniaze dostali tú najlepšiu ponuku!

Nie je autopožičovňa ako autopožičovňa. Ponúkané služby jednotlivých firiem sa líšia a vy sa možno pýtate, na čo si dať pri výbere pozor. Hneď prvým kritériom by mala byť dostupnosť počas sviatkov a víkendov. Predsa len, sú to práve rozličné sviatky a víkendy, kedy cestujeme najčastejšie. Nonstop dostupnosť je benefitom aj v prípade, že vaše súkromné auto sa pokazí a vy potrebujete súrne náhradu. Avšak, pozor. Mnohé autopožičovne si za vrátenie alebo prebranie auta počas sviatkov či víkendov účtujú nezmyselne vysoké poplatky. No sú aj autopožičovne Košice, kde je vrátenie auta vždy bezplatné.

Pozor si dávajte aj na asistenčné služby. Predstavte si, že požičané auto sa vám uprostred noci pokazí. Neviete, čo máte robiť a potrebujete si zavolať do požičovne, ako takúto situáciu riešiť. V tomto, ale aj mnohých iných prípadoch, sú nonstop asistenčné služby mimoriadne vítané.

Na vozovom parku záleží!

Každá autopožičovňa Košice má svoj vlastný vozový park s rozličnými kategóriami vozidiel. Odporúčame zamerať sa na požičovne, ktoré majú vozový park čo najširší a najmodernejší. Naším tipom je autopožičovňa Košice Specialy. V jej ponuke nájdete široké portfólio moderných áut s vysokou výbavou, začínajúce Škodou Fabia a končiace výkonnou Škodou Octavia RS či 9-miestnym Oplom Vivaro. Inými slovami, každý si tu príde na svoje.

V neposlednom rade, pozerať sa treba aj na cenu. Možno sa pýtate, aká cenová hladina je v prípade požičovne áut Košice adekvátna. Ideálne je, ak sa cena pohybuje od 15 do 50 eur za deň v závislosti od vozidla. Autopožičovňa Specialy ponúka výhodné ceny, ktoré môžu byť naviac individuálne znížené v prípade dlhodobého prenájmu.

Tak neváhajte a požičajte si auto v Košiciach aj vy!