Dámske a pánske kraťasy na leto!

Leto je azda najobľúbenejšie obdobie všetkých. Tešíme sa slnečné lúče, dovolenky a relax. Ani zo šatníka nemusíme vyťahovať hrubé svetre a bundy a vystačíme si s tričkami a kraťasami. A práve kraťasy sú tým najlepším riešením keď teplomer vystúpi nad 30. Šortky či kraťasy sú vhodné pre každého!

Kam nosiť kraťasy?

Sú kraťasy vhodné na každodenné nosenie keď je vonku teplo? Ak čakáte jasnú odpoveď áno, tak vás sklameme. Pretože sú udalosti kam sa jednoducho kraťasy nehodia a spôsobili by ste si nimi módny faux pas. Medzi takého udalosti patrí napríklad svadba, návšteva divadla, pohovor, dôležité pracovné stretnutie a podobne. V týchto chvíľach nech je akokoľvek teplo by páni mali vydržať v nohaviciach a dámy zvoliť elegantné šaty. Okrem týchto formálnych udalostí vám však nič nebráni užívať si leto v pohodlných šortkách, ktoré môžete nosiť do práce, na športovanie, prácu na záhrade, prechádzky či nakupovanie.

Kraťasy na šport

Kraťasy nie sú len letnou záležitosťou. Ak ste aktívny človek vo vašom šatníku nesmú chýbať športové kraťasy, ktoré využijete na behanie, posilňovanie v telocvični či ľahkú turistiku. Skvelým výberom sú teplákové kraťasy, ktoré sú veľmi pohodlné vďaka elastickému pásu, ktorý sa prispôsobí vašej veľkosti. Pre náročnejších športovcov sú tú kúsky vyrobené z funkčných materiálov. Ak aj nie ste športový typ, teplákové kraťasy využijete v lete na grilovačky s priateľmi či oddych na gauči.

Dámske džínsové kraťasy

Leto je krásne obdobie kedy môžete ukázať svoje nôžky a momentálne trendy v rifľových kraťasoch pre dámy ukazujú všetky prednosti dámskych kriviek. Klasická modrá džínsovina je nadčasová a veľmi dobre sa kombinuje s akoukoľvek farbou. Kraťasy môžete kombinovať s topmi a tričkami. V móde sú stále šortky s vysokými pásom, ktoré pekne doplnia crop topy. Či už sa chystáte na letný festival, letnú dovolenku či výlet po okolí, dámske rifľové kraťasy vám k dokonalému looku nesmú chýbať.

Pánske džínsové kraťasy

Rifľové kraťasy nesmú chýbať ani v šatníku pánov. Ich dĺžka by mala byť samozrejme dlhšia ako pri dámskych modeloch. Dobre vyzerajúce kraťasy by mali končiť pár centimetrov nad kolenom. Rovnako ako dámy môžete rifľové kraťasy doplniť akýmkoľvek tričkom či polokošeľou. Ak máte radi pohodlné strihy, v ponuke nájdete denimové pánske kraťasy s elastickým pásom, ktorý sa dá regulovať pomocou šnúrky. V týchto modeloch sa budete cítiť pohodlne v práci, na nákupoch či posedení s kamarátmi.

Slnečné leto je obdobím ktoré si bez obľúbených šortiek nevieme prestaviť. Dámske a pánske modely z najnovších trendov nájdete v bohatej ponuke e-shopu bestlook.sk! Široká ponuka obsahuje kraťasy pre dámy aj pánov v rôznych farbách, štýloch a dĺžkach za atraktívne ceny. Nahliadnite do ponuky a vyberte si štýlové kúsky na leto!