Pánske tričká – stálice v pánskom šatníku

Pánske tričká nájdeme v početnej prevahe oproti iným kúskom oblečenia v každom pánskom šatníku. Sú súčasťou každodenných, športových, pracovných, domácich, ale aj elegantných outfitov. Určite k ním môžeme pridať prívlastky ako nadčasové, univerzálne, ľahko kombinovateľné, pohodlné a štýlové. Aké kúsky by mal obsahovať aj váš šatník?

Tričká so štýlovou potlačou

V pánskom šatníku by nemala byť nuda a preto by mal obsahovať aj originálne kúsky ako pánske tričká s potlačou. Takéto modely sú skvelé na bežné nosenie a neformálne udalosti ako stretnutia s priateľmi či piknik v parku. Keďže tričko s potlačou býva výraznejším prvkom outfitu oplatí sa ho kombinovať s jednoduchými džínsami alebo šortkami v lete. Dávajte si pozor však na to akú potlač na tričku nosíte, hlavne ak sú to výrazy v cudzom jazyku, ktorým nerozumiete. Mohlo by sa vám stať, že prehlasujete niečo s čim nie ste stotožnený alebo sa to k vám nehodí.

Jednofarebné klasické pánske tričká

Pánske tričká bez potlače sú klasika, ktorá nikdy z módy nevyjde. Tieto modely sú tak univerzálne, že si ich môžete obliecť k teplákom, ale aj k saku. Must have kúsok je biele tričko s okrúhlym alebo véčkovým výstrihom. Biela farba je skvelý kontrastom k tmavému saku, džínsovej alebo rifľovej bunde. Je tiež ideálnou voľbou na leto, pretože vo svetlých farbách na vás nebude tak veľmi piecť slnko.

Tričká bez rukávov a tielka

Ak máte vyšportovanú postavu a chcete v teplých mesiacoch ukázať svoje bicepsy určite majte v šatníku aj pár tričiek bez rukávov. Tieto kúsky sú veľmi pohodlné a skvelý výber do horúcich dní. Na návštevu k budúcim svokrovcom to nebude najlepšia voľba, ale na dovolenku, prechádzky mestom či kávičku na terase je to jednoznačná voľba. K tielkam si oblečte šortky či rifľové kraťasy a ako obuv zvoľte pohodlné žabky či espadrilky.


Pánske tričko má v akejkoľvek podobe miesto v každom pánskom šatníku.  Či už ho nosíte vo voľné chvíle doma, na prechádzky, do práce alebo na šport, vždy je zárukou štýlového vzhľadu a komfortného nosenia. Vynovte si šatník so štýlovými tričkami pre pánov v širokej ponuke e-shopu s oblečením a doplnkami bestlook.sk!