Chybová správa

Deprecated function: Return type of Drupal\google_analytics\Component\Render\GoogleAnalyticsJavaScriptSnippet::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in include() (line 10 of modules/contrib/google_analytics/src/Component/Render/GoogleAnalyticsJavaScriptSnippet.php).
include('/home/237257.cloudwaysapps.com/mxzyejnyvk/public_html/web/modules/contrib/google_analytics/src/Component/Render/GoogleAnalyticsJavaScriptSnippet.php') (Line: 444)
Composer\Autoload\includeFile('/home/237257.cloudwaysapps.com/mxzyejnyvk/public_html/web/modules/contrib/google_analytics/src/Component/Render/GoogleAnalyticsJavaScriptSnippet.php') (Line: 322)
Composer\Autoload\ClassLoader->loadClass('Drupal\google_analytics\Component\Render\GoogleAnalyticsJavaScriptSnippet') (Line: 352)
google_analytics_page_attachments(Array) (Line: 313)
Drupal\Core\Render\MainContent\HtmlRenderer->Drupal\Core\Render\MainContent\{closure}(Object, 'google_analytics') (Line: 405)
Drupal\Core\Extension\ModuleHandler->invokeAllWith('page_attachments', Object) (Line: 314)
Drupal\Core\Render\MainContent\HtmlRenderer->invokePageAttachmentHooks(Array) (Line: 288)
Drupal\Core\Render\MainContent\HtmlRenderer->prepare(Array, Object, Object) (Line: 132)
Drupal\Core\Render\MainContent\HtmlRenderer->renderResponse(Array, Object, Object) (Line: 90)
Drupal\Core\EventSubscriber\MainContentViewSubscriber->onViewRenderArray(Object, 'kernel.view', Object)
call_user_func(Array, Object, 'kernel.view', Object) (Line: 142)
Drupal\Component\EventDispatcher\ContainerAwareEventDispatcher->dispatch(Object, 'kernel.view') (Line: 174)
Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel->handleRaw(Object, 1) (Line: 81)
Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel->handle(Object, 1, 1) (Line: 58)
Drupal\Core\StackMiddleware\Session->handle(Object, 1, 1) (Line: 48)
Drupal\Core\StackMiddleware\KernelPreHandle->handle(Object, 1, 1) (Line: 191)
Drupal\page_cache\StackMiddleware\PageCache->fetch(Object, 1, 1) (Line: 128)
Drupal\page_cache\StackMiddleware\PageCache->lookup(Object, 1, 1) (Line: 82)
Drupal\page_cache\StackMiddleware\PageCache->handle(Object, 1, 1) (Line: 48)
Drupal\Core\StackMiddleware\ReverseProxyMiddleware->handle(Object, 1, 1) (Line: 51)
Drupal\Core\StackMiddleware\NegotiationMiddleware->handle(Object, 1, 1) (Line: 23)
Stack\StackedHttpKernel->handle(Object, 1, 1) (Line: 709)
Drupal\Core\DrupalKernel->handle(Object) (Line: 19)

POZORUJ.EU - | Ďalekohľady | Teleskopy | Mikroskopy | Lupy

POZORUJ.eu - Ďalekohľady | Teleskopy | Meteostanice | Lupy

Internetový obchod POZORUJ.eu je autorizovaný internetový predajca s vysokokvalitnou optickou technikou každého druhu za dostupné ceny. Obchod sa špecializuje na predaj ďalekohľadovteleskopov, mikroskopov a potrebného príslušenstva.. Eshop vznikol na základe dlhoročných podnikateľksých aktivít, ktoré sa zúročujú do pro-zákaznického internetového predaja pozorovateľskej techniky. Eshop sa snaží vytŕčať pred konkurenciou svojou obchodou stratégiou, vizuálnou podobou a prístupom ku zákazníkovi. 

V rámci tovaru sa špecializujeme na vybrané značky.

 

Levenhuk - Ide o významného amerického výrobcu kvalitných optických prístrojov s DOŽIVOTNOU ZÁRUKOU. Spoločnosť má sídlo v USA. Sústredí sa na výrobu kvalitných optických prístrojov každého druhu za výhodné ceny. V rámci spoluprácu má kolekciu pozorovateľskej techniky so svetovou značkou Discovery Channel. V ich portófliu nájdete optickú techniku pre deti a dospelých. 

 

Bresser - Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. Sídlo spoločnosti je v Nemecku, v rámci svojej výroby sú precízny a dôslednu na finálny výsledok. 

 

Meade Instruments - Spoločnosť Meade Instruments je uznávaná ako jedna z najinovatívnejších a najdynamickejších spoločností na trhu s ďalekohľadmi a pozorovaciou technikou. Spoločnosť Meade je známa predovšetkým vďaka svojim priekopníckym teleskopickým dizajnom, ktoré priniesli v priebehu rokov mnoho vylepšení, vďaka ktorým je záujmová astronómia dostupnejšia a jednoduchšia než kedykoľvek predtým. 

 

Vyberie su u nás naozaj každý, či ste profesionálny pozorovateľ, nadšenec alebo začiatočník. Špeciálne sa venujeme aj najmenším pozorovateľom s detským výberom produktov, ktoré nadchnú každú ratolesť pozorovateľskými produktami.

 

Nakúpiť si môžete priamo na eshope POZORUJ.eu, v prípade otázok kontaktuje zákaznícku podporu na tel.č: +421 910 525 005 alebo na maily info@pozoruj.eu.