POZORUJ.EU - | Ďalekohľady | Teleskopy | Mikroskopy | Lupy

POZORUJ.eu - Ďalekohľady | Teleskopy | Meteostanice | Lupy

Internetový obchod POZORUJ.eu je autorizovaný internetový predajca s vysokokvalitnou optickou technikou každého druhu za dostupné ceny. Obchod sa špecializuje na predaj ďalekohľadovteleskopov, mikroskopov a potrebného príslušenstva.. Eshop vznikol na základe dlhoročných podnikateľksých aktivít, ktoré sa zúročujú do pro-zákaznického internetového predaja pozorovateľskej techniky. Eshop sa snaží vytŕčať pred konkurenciou svojou obchodou stratégiou, vizuálnou podobou a prístupom ku zákazníkovi. 

V rámci tovaru sa špecializujeme na vybrané značky.

 

Levenhuk - Ide o významného amerického výrobcu kvalitných optických prístrojov s DOŽIVOTNOU ZÁRUKOU. Spoločnosť má sídlo v USA. Sústredí sa na výrobu kvalitných optických prístrojov každého druhu za výhodné ceny. V rámci spoluprácu má kolekciu pozorovateľskej techniky so svetovou značkou Discovery Channel. V ich portófliu nájdete optickú techniku pre deti a dospelých. 

 

Bresser - Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. Sídlo spoločnosti je v Nemecku, v rámci svojej výroby sú precízny a dôslednu na finálny výsledok. 

 

Meade Instruments - Spoločnosť Meade Instruments je uznávaná ako jedna z najinovatívnejších a najdynamickejších spoločností na trhu s ďalekohľadmi a pozorovaciou technikou. Spoločnosť Meade je známa predovšetkým vďaka svojim priekopníckym teleskopickým dizajnom, ktoré priniesli v priebehu rokov mnoho vylepšení, vďaka ktorým je záujmová astronómia dostupnejšia a jednoduchšia než kedykoľvek predtým. 

 

Vyberie su u nás naozaj každý, či ste profesionálny pozorovateľ, nadšenec alebo začiatočník. Špeciálne sa venujeme aj najmenším pozorovateľom s detským výberom produktov, ktoré nadchnú každú ratolesť pozorovateľskými produktami.

 

Nakúpiť si môžete priamo na eshope POZORUJ.eu, v prípade otázok kontaktuje zákaznícku podporu na tel.č: +421 910 525 005 alebo na maily info@pozoruj.eu.