Thajské masáže TAWAN Bratislava

thajská masáž bratislava TAWAN.sk

Zbavte sa pracovného stresu vďaka príjemnej thajskej masáži

Medzi záplavou horiacich termínov si často v myšlienkach uletíme niekam, kde nezvonia telefóny a nehromadia sa správy v e-mailovej schránke.

Stres a starosti všedných dní sú razom preč. Zdá sa vám to nemožné? Vďaka masážnemu salónu TAWAN Panská nemusíte cestovať na kraj sveta. Tento dokonalý zážitok môžete zažiť na vlastnej koži aj na Slovensku.

Tradičné a rokmi preverené umenie liečiť

Thajská masáž je staré liečiteľské umenie, ktoré sa dedilo z generácie na generáciu. Podstatou je poznať energetické dráhy a reflexné body v tele. Masérka využíva pri masáži nielen svoje dlane a prsty, ale aj predlaktia, kolená, či chodidlá, postupne zbaví vaše telo napätia a zaistí tak harmonický súlad všetkých jeho častí. Masáž je vhodná pre všetky vekové kategórie.

Vďaka pravidelným masážam si môžete zlepšiť pohyblivosť kĺbov, posilniť činnosť vnútorných orgánov, zlepšiť krvný obeh a posilniť nervový systém. Správny relax nastoluje vnútornú harmóniu. Thajská masáž je vhodná aj ako prevencia pred rôznymi zdravotnými problémami, ktoré znepríjemňujú a znemožňujú správne pracovné nasadenie.

Masážou proti prepracovanosti

Čo môže byť pre zamestnávateľa viac ako spokojný a šťastný zamestnanec? Ak chcete takých mať i vy, postarajte sa o nich kráľovsky a doprajte im výnimočnú masáž ako na exotickej dovolenke.

 

Boj proti stresu má v slovenských firmách rôzne podoby. Veľa z nich si uvedomuje, že len oddýchnutý zamestnanec môže podať lepší výkon v práci, a tak pre nich prinášajú rôzne benefity.

 

Masáž ako benefit pre zamestnancov ponúka aj masážny salón TAWAN Panská, ktorý v susednej Českej republike funguje už od roku 2005. V roku 2018 otvoril svoju prvú slovenskú pobočku v Bratislave.

 

Pod palec si vás vezmú profesionálne a skúsené thajské masérky, ktoré svoju masérsku zručnosť získali od svojich predkov a šíria ju ďalej. Vychutnajte si kúzlo vzdialeného východu a zažite jedinečnú starostlivosť na vlastnom tele. Dokonalá thajská masáž totiž povznesie nielen telo, ale i ducha a všetky vaše zmysly.

 

Masáže napomáhajú pri stuhnutosti, nervovom vypätí a strese, preto by ste si pri náročnom pracovnom tempe mali nájsť čas i na relax. Človek v duševnej rovnováhe s regenerovaným telom je v práci sústredenejší, pozitívne ovplyvňuje svojich kolegov, zvyšuje motiváciu a kreatívnu spoluprácu vo firme.

 

Oddych je významnou prevenciou voči stresu a vzniku depresie. Oddýchnutý a zrelaxovaný zamestnanec je pre firmu prínosom viac, ako vystresovaný a nič nestíhajúci človek.

 

Doprajte si kúsok Thajska, doprajte si jedinečnú a dokonalú relaxáciu vo forme masáže. Navštívte salón TAWAN na Panskej ulici v Bratislave alebo online na www.tawan.sk.