TVOJFON.sk - Mobilné telefóny | Slúchadlá | Smart Hodinky

Internetový obchod TVOJFON.sk, ktorý sa špecializuje na predaj prémiovej elektroniky. V ponuke nájdete mnoho tovaru za výhodné ceny pre každého, kto očakáva viac. 

Eshop sa špecializuje na predaj nových a originálnych smartfónov, slúchadiel, notebookov a širokého príslušenstva. Eshop vznikol na pilieroch dlhoročných podnikateľských aktivít, ktoré sa plnohodnotne zúročili do sveta internetového predaja. Zákazník môže očakávať priehľadný a komfortný nákup. V prípade akýchkoľvek otázok sa môže obrátiť na zákaznický servis na tel.čísle  0905 871 127 alebo mailom info@tvojfon.sk.

 

Medzi ponukou produktov nájdete každý druh osobnej elektroniky pre moderného človeka, ktorý sa pri nákupe sústredi na kvalitu a výhodne ceny. 

Výhodu je, že na eshope vie nakúpiť koncový zákazník alebo firma, ktorá je platcom DPH. V eshope nájdete širokú značiek 

- Najnovšie modely iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max

- Lacné modely iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max

- Dostupné modely iPhone 11, iPhone 11 Pro

Taktiež u nás nájdete široku ponuku slúchadiel ako sú: Apple AirPodsSamsung Galaxy Buds.

Každý si môže objednať tovar podľa svojich preferencií priamo na webovej stránke TVOJFON.sk, takisto sa môžete zastaviť na výdajnom mieste v Michaloviach, kde je možné si vyzdvihnúť tovar počas pracovného času. Možné je aj vyzdvihnutie mimo pracovného času, stačí sa dohodnúť na tel. č: 0905 871 127 

Výdajné miesto TVOJFON.sk – Jána Hollého 180/60, Michalovce 07101, Slovensko.

Kvalita poskytovaných služieb sa odzrkadlila prestížnym zlatým certifikátom OVERENÉ ZÁKAZNÍKMI od spoločnosti Heureka.sk. Tento certifikát získava len 5% najlepších eshopov na tejto porovnávacej platforme. V rámci dotazníka spokojnosti najviac zákazníkov uvádza, že eshop vyniká rýchlou dobou dodania, skvelou komunikáciou, kvalitou ponúkaného tovaru a rýchlym orientovaním.

 

Eshop TVOJFON.sk plnohodnotne garantuje ponúkany tovar, ktorý je 100% originálny a nový. Všetok tovar na eshope je kontrolovaný, čí spĺňa všetky potrebné kritéria ako ochranné znaky. a špecifiká, ktoré uvádza daný výrobca. Každý tovar od výrobcu spĺńa všetky zákonné normy a bol získane legálne v súlade s legislatívou danej krajiny. Všetok tovar pochádza od oficiálnych výrobcov, oficiálnych distribútorov, alebo od subdodávateľov.

 

ESHOP: https://www.tvojfon.sk/