Pánske kožené bundy sú nadčasové!

V každom pánskom šatníku nájdeme koženú pánsku bundu - či už je to váš obľúbený kúsok desať rokov alebo model z aktuálnych trendov. Kožená bunda si právom zaslúži pomenovania ako univerzálna, módna, štýlová a nadčasová. Prečo je tento kúsok rok čo rok stále tak obľúbený?

Môžete si ich obliecť kdekoľvek

Kožená bunda je ideálna na každodenné nosenie či už idete do práce alebo von za zábavou. V klasickej čiernej a hnedej farbe bude vyzerať každý muž skvelo! Ak chcete vyniknúť oblečte si model vo výraznej červenej farbe. Na rande do kina, na prechádzku, nákupy či stretnutia s priateľmi je kožená bunda skvelým výberom! Samozrejme ak vás čaká formálna udalosť tak siahnite po elegantnom svetri alebo saku.

Ľahko ich zladíte k zvyšku outfitu

K čomu si obliecť koženú bundu? Táto otázka nie je až tak ťažká, pretože pánske kožené bundy sa hodia takmer k akémukoľvek kúsku ležérneho oblečenia. Bežný look je s tričkom (k čiernej bunde sa hodí kontrastné biele tričko) a s džínsami. Džínsy môžete tiež nahradiť jogger nohavicami. Rovnako dobre v každodenných outfitoch funguje mikina, sveter alebo casual košeľa. Kožená bunda je nadčasová a zladíte ju s každoročnými módnymi hitmi.

Vyzeráte v nich atraktívne

Hádam neexistuje muž, ktorý by v koženej bunde nevyzeral dobre. Koža, tričko, džínsy, strnisko, pekný účes a budete magnetom na ženy. Veď niet krajšieho muža ako toho, ktorý sa o seba stará a vie sa dobre obliecť. Doplnkami ako sú opasky, okuliare, náramky či hodinky len podtrhnete svoj vyberaný vkus a štýl.

Praktická v prechodnom období

Kožená bunda nie len módnym kúskom, ale taktiež veľmi praktická v prechodnom období, kedy vám poskytne potrebný tepelný komfort. V takomto počasí stavte na koženú bundu, ktorá obsahuje kapucňu, ktorá sa dá odopnúť. Tá vám v chladnejšom počasí nahradí čapicu. Na výbere bundy si dajte záležať, pretože bude vaším dobrým spoločníkom rok čo rok, v jari, v jeseni a zateplenú si ju môžete obliecť aj v zime.

 Ak vám v šatníku chýba kožená bunda alebo chcete vymeniť svoj starý model za nový, tak neváhajte a vyberte si zo širokej ponuky bestlook.sk koženú bundu, ktorá nikdy z módy nevyjde.