Nerezové bazény

LUXUSNÉ NEREZOVÉ BAZÉNY PRE DOKONALÝ POCIT RELAXU

Mať možnosť zaplávať si vo vlastnom bazéne vždy vtedy, keď nám to ročné obdobie a teplota vody umožňuje, je úžasnou investíciou do vlastného zdravia, fyzickej kondície i psychickej pohody. Ak už sa však rozhodujeme pre bazén, treba zvážiť produkt, ktorý nám poskytne čo najdlhšiu životnosť, praktickosť, minimálnu údržbu a samozrejme aj pekný dizajn. Takýmito sú luxusné nerezové bazény, ktorých výrobcom je FMDT prodej s.r.o. Příbor a výhradným obchodným zastúpením  pre Slovensko je spoločnosť CLEA RELAX, s.r.o.

FMDT prodej s.r.o. sa špecializuje na prácu s prvotriednym nerezovým materiálom akosti triedy 1.4404, ktorý je ideálny pre náročné prostredie plaveckých bazénov. Vďaka tomu vzniká preverený a prvotriedny produkt, ktorý klientom prináša zábavu a radosť na veľmi dlhé obdobie. 

PREČO NEREZ?

Jedná sa o  ušľachtilú austenitickú zvárateľnú chróm-niklovú oceľ s veľmi nízkym obsahom uhlíka, ktorá je odolná medzikryštálovej korózii a tiež kyselinovzdorná. Materiál je preverený v extrémnych podmienkach potravinárskeho a chemického priemyslu, a je odolný voči korózii aj bez titánovej stabilizácie. Tento kvalitný
a stabilný materiál umožňuje jednoduchú údržbu a zachovanie vysokých hygienických štandardov. Navyše je vzhľadovo estetický a trendový, teda ako stvorený pre menšie i väčšie domáce i verejné bazény.

PRELIVOVÝ BAZÉN

Bazén s nekonečnou hladinou je dizajnovým kúskom, ktorý dodá lesk každej záhrade.  Svojou základnou vybavenosťou prekonávajú triedu strednej kategórie a dostávajú sa tak do kategórie luxusných inštalácií.
Do bazéna vstupujeme elegantnými schodmi, ktoré majú šírku 625 mm a protišmykovú úpravu (NOP). Túto úpravu možno použiť aj na celé dno, ak si to klient bude priať. Taktiež vieme záujemcovi o bazén vyhovieť, ak si bude priať inú šírku schodov, príp. schody rohové..
Moderný bazén s hĺbkou 140 cm vyžaduje profesionálne zostavené technologické zázemie. Preto sú bazény už v základnej verzii vybavené retenčnou nádržou, nerezovými tryskami a nerezovými prípojnými trubkami. Najviditeľnejším doplnkom bazéna je prelivová mriežka (biely plast, plast antracitovej farby, nerez), ktorá dotvára jeho celkový dojem.

SKIMMEROVÝ BAZÉN

Minimalistické vonkajšie proporcie zaraďujú skimmerové bazény k  najvyhľadávanejším typom inštalácií na domácej i  európskej scéne. Nový rad skimmerových bazénov je navrhnutý v tzv. „SLIM“ vyhotovení, kedy je otvor skimmeru výrazne menší a výrazne vyššie, než v štandardných skimmerových bazénoch. Tým je dosiahnutá možnosť výšky vodnej hladiny približne 4 cm pod úrovňou hornej hrany bazéna. Vodná plocha je tak plne využiteľná na plávanie a hĺbka vody cca 136 cm poskytuje dostatočný priestor. Prirodzene, ak sa zákazník rozhodne pre väčšiu hĺbku, vieme mu vyhovieť. Aj skimmerový bazén je vybavený luxusnými schodmi so šírkou 625 mm (alternatívne vieme urobiť schody ľubovoľnej šírky) s elegantným protišmykovým vzorom (kruhové NOPy), ktorý môže pokrývať celé dno, nerezovým madlom nainštalovaným po celej dĺžke bazéna.

BAZÉNOVÉ ATRAKCIE

Bazén je miestom pokoja a odpočinku ale i  priestorom zábavy a hier. K nerezovým bazénom preto ponúkame širokú škálu doplnkov. Vášnivých plavcov potešia protiprúdy začínajúce rekreačným modelom s prietokom vody 84 m3/h až po profesionálne tréningové protiprúdy s prietokom vody až 160 m3/h. Osvetlenie bazéna zaisťujú špeciálne podhladinové LED svietidlá zapustené v nerezových golieroch, ktoré svietia v 3-farebnom režime (RGB, a tým dizajn bazéna skvele dopĺňajú. V prípade požiadavky je možné ovládať osvetlenie prostredníctvom diaľkového ovládača, prípadne napojením na inteligentnú domácnosť a svoj bazén tak môžete mať úplne pod kontrolou vďaka aplikáciám zodpovedajúcim za bezproblémovú prevádzku.  Takisto ponúkame mať možnosť v bazéne i „wellness zónu – t.j. trúbkovú alebo plnú lavicu, príp. doplnenú perličkami a hydromasážnymi tryskami.

ZOPÁR SLOV NA ZÁVER

Za naše najvyššie pozitívum považujeme pro-klientsky prístup. Nemáme žiadne šablóny, nenútime zákazníka prijať naše riešenia. Naopak – ku každej zákazke pristupujeme individuálne, každý náš bazén je svojim spôsobom originál. Zákazník sa rozhoduje, kde chce schody, ako majú byť veľké, či si  praje manuálnu úpravu vody alebo sa spoľahne na automatickú, ako má byť riešené vypúšťanie vody a pod. Ponúkame veľa ďalších doplnkov, ktoré ešte viac spríjemňujú užívanie nerezového bazéna od nás.

https://www.facebook.com/Nerezovebazenyvirivky