Cesta do Madridu

Mesto serenády a býčie zápasy, Madrid, Španielsko, má všetko, čo poteší turistov a milovníkov úteku. Do Paríža je možné cestovať autom do Madridu. Ak idete autom, doba jazdy je 13 hodín pri konštantnej a primeranej rýchlosti. Keď ste tam, vyberte si cestu autom do cieľa.

Madrid pre útek a omladenie
Hlavné mesto a veľké mesto Španielska, Madrid, má rozlohu 604 km2. Je to orientačná destinácia pre dovolenku a omladenie. Na palube auta, chodiť po cestách a cestách, takže si môžete myslieť na zelenej a dych berúce scenérie a dokonca ponorenie do srdca tohto nebeského vesmíru.

Keď cestujete autom, zastavte sa ísť na zelené a atraktívne miesta, vrátane kráľovskej botanickej záhrady v Madride, záhrady Sabatini, parku Casa de Campo, parku Buen Retiro ... Najväčšia radosť pre deti, navštívte Madrid Rio rekreačné centrum asi 10 kilometrov, so 17 ihriskami. Ak navštívite Madrid v lete, skúste navštíviť jeho najkrajšie pláže a neďaleké pláže Saplaya, pláž Las Arena.

Madrid navštevuje tému kultúry
Madrid je mierou excelentnosti pre milovníkov kultúrneho cestovného ruchu. Pri jazde autom, nebudete mať problémy dostať sa do rôznych okresov tohto mesta, ako sú Puerta del Sol, Malasana, Salamanca, Lavapiés, Gran Via, La Latina ...

Potom budete mať záujem o rôzne kultúrne a historické pamiatky Madridu. Navštívte napríklad Múzeum Prado a Múzeum histórie Madridu. Navštívte aj najvýznamnejšie pamiatky ako La Puerta de Alcala, Arganzuela Crystal Palace, pamätník Alfonsa XII atď. Budova Španielska ...

Cesta autom v Madride
Jazda autom v Madride je celkom možná. Stačí mať platný vodičský preukaz a povolenie na prechodný obeh vozidla. Pred odchodom, uistite sa, že všetko funguje dobre pre vaše auto a pre náhradné diely, nájsť to, čo potrebujete na webových stránkach, ako sú autodiely rôznych typov autopríslušenstva. Povolená rýchlosť v meste je 50 km / h, z mesta môže ísť až na 90 km / h. Pri 4 jazdných pruhoch a ostatných konvenčných jazdných pruhoch môže byť rýchlosť 100 km / h na rýchlostiach 120 km / h.

Aby ste sa vyhli problémom, nepokúšajte sa počas jazdy volať. V servisnej stanici je potrebné vypnúť telefón, autorádio a akékoľvek elektronické zariadenie. Vždy je potrebné parkovať vo vyhradených priestoroch. Vždy zaparkujte iba v oblastiach s modrými bodkami. Zelené bodkované oblasti sú pre obyvateľov.

Vyberte si prenájom auta v Madride
Chodili ste do Madridu lietadlom alebo vlakom? Môžete si prenajať vozidlo Citroën alebo inú značku podľa vlastného výberu. Dodávatelia v Madride, ktorí ponúkajú prenájom áut, nechýbajú. To vám dáva možnosť porovnať ceny. Na prenájom auta v Madride, musíte mať aspoň 21 rokov a mať platný francúzsky alebo medzinárodný vodičský preukaz. https://www.autodielyonline24.sk/autodoplnky/autochladnicka.html