DETOX VLASOV - pár rád ako na to prírodne

Vlasový detox - Naturshop.sk

Máte problém s kvalitou vlasov, sú suché, poškodené, rozštiepené alebo sa objavuje problém s lupinami? Jedným z riešení môže byť vlasová detoxikácia. Vplyvom prostredia, počasia, či konvenčných prípravkov na vlasy s obsahom silikónov a iných syntetických látok, môže často dôjsť k spomenutým problémom a riešením môže byť práve hlbšia vlasová detoxikácii a následná prírodná regenerácia a ošetrenie vlasov.

Prírodný vlasový detox odstráni zvyškové látky z vlasov a dodá im prirodzený žiarivý lesk

Pri vlasovej prírodnej detoxikácii sa zameriame aj na používanie šampónu bez silikónov. Mnohé konvenčné šampóny silikóny obsahujú a tie obaľujú každý vlas a vyhladzujú jeho povrch. To na prvé razy používania veľmi pekne vyzerá, ale na druhej strane zabraňuje, aby sa do vlasu dostali ďalšie látky a výživa. Vlasy začnú postupne byť vysušené a môže sa z dlhodobého hľadiska prejaviť aj zmena na ich štruktúre, či kvalite. 

Vlasový detox  môžeme chápať najmä ako zbavenie sa chemikálií a zvyškov, ktoré sa z konvenčných produktov na vlasoch usadili a ich opätovnú regeneráciu, aby nadobudli svoju silu.  Detox trvá určitý čas, preto by ste si mali na detoxikáciu vlasov naplánovať minimálne 4 až 6 týždňov. V niekoľkých fázach sa staráte o hĺbkové čistenie vlasov, revitalizáciu farby a lesku a o hľadanie novej, prirodzenej rutinnej starostlivosti o vlasy. Nenechajte sa znepokojiť, ak vaše vlasy vyzerajú krehko po prvých dňoch a týždňoch - táto fáza premeny môže byť tiež súčasťou vlasového detoxu a v budúcnosti sa vám odmení prirodzene žiariacimi vlasmi.

FÁZA 1 - Hĺbkové očistenie vlasov a pokožky hlavy

FÁZA 2 - Regenerácia vlasov a obnova ich štruktúry

FÁZA 3 - VOLUME prírodný BIO šampón

FÁZA 4 - Výber ďalších prírodných prípravkov na ošetrenie vlasov

FÁZA 5 - Vlasové kúry, zábaly, výživa, prípadne opakovanie detoxikačnej kúry

Vlasy detoxikáciou očistíme od zvyškových látok a pomôžeme im nadobudnúť opäť silu, lesk a objem.

Návod aké presne prírodné produkty na DETOX využiť a aplikovať si môžete stihnuť alebo pozrieť TU.

https://www.naturshop.sk/n/5-rad-ako-na-prirodny-vlasovy-detox